piłka nożna
dzieci 8-12 lat

39,00 

Zajęcia tematyczne o piłce nożnej

Prowadzone przez prawdziwą pasjonatkę tego sportu, autorkę książek o tematyce piłkarskiej. Na zajęciach prowadzone są ciekawe rozmowy o piłce w postaci ciekawostek, wspomnień, zadawania pytań. Pokazywane są zdjęcia piłkarzy, nieznane na co dzień.

Minimalna ilość osób: 3

Zajęcia tematyczne o piłce nożnej

Zajęcia w małej grupie odbywają się przy pomocy laptopa, kamerki i mikrofonu. W małej grupie dzieci mogą się widzieć nawzajem.

  • pełna interaktywność: prowadzący widzi dzieci, rozmawiają, dyskutują, odpowiadają na pytania
  • maksymalnie 18 dzieci w pokoju wirtualnym

Zajęcia dla tych, którzy kochają futbol – grają w piłkę, oglądają mecze albo kolekcjonują karty z piłkarzami. Porozmawiacie z osobą, która o piłkarzach wie (prawie) wszystko, bo ich poznała i pisze o nich książki. Dowiecie się, jak kilkunastoletni Robert Lewandowski podglądał dziewczyny pod prysznicem i czym to się skończyło. Jaką wrodzoną wadę serca miał Cristiano Ronaldo? Czemu Leo Messi nie rósł i przez lata codziennie robił sobie zastrzyki z hormonem wzrostu? 

YVETTE ŻÓŁTOWSKA-DARSKA Autorka bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii biografii o piłkarzach dla dzieci. Korespondowała z tatą Leo Messiego. By poznać najbliższą rodzinę Cristiano Ronaldo, poleciała na Maderę. Przeprowadziła wywiady z Robertem Lewandowskim, Wojtkiem Szczęsnym, Michałem Pazdanem i Kamilem Grosickim… Przez wiele lat pracowała w piśmie ELLE, a przez 7 lat była dyrektorem i redaktor naczelną TVN Style. Futbolem zainteresowała się, ponieważ w piłkę grał jej syn. Niektórzy nie chcą z klubu wychodzić do domu 😊 Zapraszamy!

Dodatkowe informacje

godziny zajęć

17:00-17:50

wiek dzieci

10, 11, 12, 8, 9