Odrabianie lekcji (wszystkie przedmioty) 4 – 8 klasa + kanały tematyczne do 3 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku

499,00 

Nigdy nie wiadomo, z jakiego przedmiotu dziecko utknie… Dlatego nasz program daje możliwość kontaktu z dowolnie wybranymi spośród 10 dostępnych nauczycieli online, w zależności od potrzeb. Gdy dziecko odrobi lekcje, czeka nagroda – kanał tematyczny do wyboru zgodnie z zainteresowaniami dziecka.

Pakiet tygodniowy – od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 18:00.
3 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku, czyli dostęp w sumie do 15 godzin

Zdalne odrabianie lekcji oraz kanały tematyczne to nowatorski projekt dla rodziców i dzieci. Działamy zdalnie, przez internet. 

Minimum uczestników w grupie: 10 osób

Odrabianie lekcji (wszystkie przedmioty) 4 – 8 klasa + kanały tematyczne do 15 godzin od poniedziałku do piątku

Pakiet tygodniowy – od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 18:00
do 3 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku, czyli dostęp w sumie do 15 godzin

Zdalne odrabianie lekcji oraz kanały tematyczne to nowatorski projekt dla rodziców i dzieci. Działamy zdalnie, przez internet:

Nigdy nie wiadomo, z jakiego przedmiotu dziecko utknie… Dlatego nasz program daje możliwość kontaktu z dowolnie wybranymi spośród 10 dostępnych nauczycieli online, w zależności od potrzeb. Gdy dziecko odrobi lekcje, czeka nagroda – kanał tematyczny do wyboru zgodnie z zainteresowaniami dziecka.

15:00 – 18:00 – Dostęp do 10 korepetytorów i nauczycieli przedmiotowych

  • 3 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku, czyli dostęp w sumie do 15 godzin
  • dostęp do 10 korepetytorów i nauczycieli przedmiotowych, wsparcie w zrozumieniu tematu lub odrabianiu lekcji (indywidualny czat lub wideorozmowa, wg. preferencji dziecka),
  • dostępni nauczyciele z 10 przedmiotów nauczania: fizyka, chemia, matematyka, informatyka, biologia, geografia, historia, WOS, polski, angielski
  • dodatkowo dostęp do 3 kanałów tematycznych, możliwość zadawania pytań prowadzącym

 

15:00 – 15:50 – ESCAPE ROOM „LABORATORIUM” i NAUKOWE EKSPERYMENTY

Ratunku, szalony profesor  zamknął mnie w swojej pracowni! Czy uratujesz mi życie?!

Zajęcia nie tylko dla fanów nauki. Czeka na Was spotkanie z elektrycznością, strzelaniem piorunami i włosami, które stają dęba. Wszystko w autentycznym Escape Roomie, gdzie Waszym zadaniem będzie uratować życie uwięzionego tam naukowca. A to i tak tylko początek. Na chętnych czekają potem wszelkiej maści eksperymenty naukowe. 

prowadzący – KRZYSZTOF HANDEL  – MŁODZI ODKRYWCY 

„Przez 7 lat mojego życia współpracowałem z Centrum Nauki Kopernik animując wystawy stałe i prowadząc warsztaty. Od kolejnych 7 lat zajmuję się prowadzeniem warsztatów z eksperymentami dla dzieci w szkołach, przedszkolach, na urodzinach i eventach w ramach mojej firmy Młodzi Odkrywcy. Zagadki? Wyzwania? Emocje? Super klimat? Satysfakcja? To dla mnie słowa – klucze. Bez tego nie ma dobrej zabawy.”

16:00 – 16:50 – Zajęcia tematyczne o piłce nożnej

Zajęcia dla tych, którzy kochają futbol – grają w piłkę, oglądają mecze albo kolekcjonują karty z piłkarzami. Porozmawiacie z osobą, która o piłkarzach wie (prawie) wszystko, bo ich poznała i pisze o nich książki. Dowiecie się, jak kilkunastoletni Robert Lewandowski podglądał dziewczyny pod prysznicem i czym to się skończyło. Jaką wrodzoną wadę serca miał Cristiano Ronaldo? Czemu Leo Messi nie rósł i przez lata codziennie robił sobie zastrzyki z hormonem wzrostu?

YVETTE ŻÓŁTOWSKA-DARSKA Autorka bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii biografii o piłkarzach dla dzieci. Korespondowała z tatą Leo Messiego. By poznać najbliższą rodzinę Cristiano Ronaldo, poleciała na Maderę. Przeprowadziła wywiady z Robertem Lewandowskim, Wojtkiem Szczęsnym, Michałem Pazdanem i Kamilem Grosickim… Przez wiele lat pracowała w piśmie ELLE, a przez 7 lat była dyrektorem i redaktor naczelną TVN Style. Futbolem zainteresowała się, ponieważ w piłkę grał jej syn. Niektórzy nie chcą z klubu wychodzić do domu 😊 Zapraszamy!

17:00 – 17:50 – DZIENNIKARSTWO i RAP na wesoło

Zajęcia dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak wygląda praca dziennikarza i warsztat poety. Dowiecie się, jak to się dzieje, że coś Was wciąga bardziej, a coś mniej. Porozmawiacie, o czym są teksty piosenek i o co chodzi raperom. A jak będziecie chcieli, napiszecie wiersz, piosenkę albo… tekst hiphopowy.

prowadzący – KUBA WĘGRZYN Poeta, aktor, dziennikarz i wokalista. Pracował dla TVP Kultura, Polsatu, TVN -u i lokalnej rozgłośni radiowej RDN Małopolska. Gra w filmach fabularnych i spektaklach teatralnych. Publikuje wiersze w pismach papierowych i w sieci. Regularnie zdobywa laury na pojedynkach poetyckich tzw. slamach i konkursach jednego wiersza w całym kraju…

Rezerwujesz datę rozpoczęcia pakietu tygodniowego – 5 dni roboczych, od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 18:00. Pakiety rozpoczynają się w każdy poniedziałek.

Pakiet 3h 1 dzień -> zobacz
Pakiet do 15 godziny – 3 godziny x 5 dni -> wybierz dzień rozpoczęcia z kalendarza

Dodatkowe informacje

wiek dzieci

10, 11, 12, 13, 14, 15, 9

godziny zajęć

15:00-18:00

Recenzje

    Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.