korepetycje i odrabianie
pakiet 15h
grupa 50 os. na wyłączność

12.450,00 

Tygodniowy pakiet dostępu do „szkoły online” – od poniedziałku do piątku w godzinach 15 – 18 (lub na wyłączność w dowolnie wybranych godzinach). Zajęcia na wyłączność dla grupy do 50 dzieci. 

Zdalne odrabianie lekcji z nauczycielami/ korepetytorami z 10 przedmiotów z zakresy szkoły podstawowej.  Dodatkowo kanały tematyczne dla dzieci, które już odrobiły lekcje.  

Tygodniowy pakiet dostępu do „klubu online” – od poniedziałku do piątku w godzinach 15 – 18 (lub na wyłączność w dowolnie wybranych godzinach). Zajęcia na wyłączność dla grupy do 50 dzieci. 

Zdalne odrabianie lekcji z nauczycielami/ korepetytorami z 10 przedmiotów z zakresy szkoły podstawowej.  Dodatkowo kanały tematyczne dla dzieci, które już odrobiły lekcje.  

Działamy zdalnie, przez internet:

Nigdy nie wiadomo, z jakiego przedmiotu dziecko utknie… Dlatego nasz program daje możliwość kontaktu z dowolnie wybranymi spośród 10 dostępnych nauczycieli online, w zależności od potrzeb. Gdy dziecko odrobi lekcje, czeka nagroda – kanał tematyczny do wyboru zgodnie z zainteresowaniami dziecka.

TYGODNIOWY PAKIET ZAWIERA:

– dostęp od poniedziałku do piątku
– w godzinach 16 – 19 (lub na wyłączność w dowolnie wybranych godzinach)
– dostęp do wsparcia w odrabianiu lekcji z 10 przedmiotów w klasach 4 – 8
– dostęp do 3 kanałów tematycznych – z interakcją z prowadzącym
(np. robienie śmieciowego potwora / kanał z rozmowami i quizami o piłce nożnej / wspólne zabawy ruchowe itd.)
– proste wprowadzenie „jak korzystać”
– obsługę techniczną i infolinię techniczną dla rodziców

Dostęp do 10 korepetytorów i nauczycieli przedmiotowych

  • dostęp do 10 korepetytorów i nauczycieli przedmiotowych, wsparcie w zrozumieniu tematu lub odrabianiu lekcji (indywidualny czat lub wideorozmowa, wg. preferencji dziecka),
  • dostępni nauczyciele z 10 przedmiotów nauczania: fizyka, chemia, matematyka, informatyka, biologia, geografia, historia, WOS, polski, angielski
  • dodatkowo dostęp do 3 kanałów tematycznych, możliwość zadawania pytań prowadzącym


Zajęcia tematyczne o piłce nożnej

Zajęcia dla tych, którzy kochają futbol – grają w piłkę, oglądają mecze albo kolekcjonują karty z piłkarzami. Porozmawiacie z osobą, która o piłkarzach wie (prawie) wszystko, bo ich poznała i pisze o nich książki. Dowiecie się, jak kilkunastoletni Robert Lewandowski podglądał dziewczyny pod prysznicem i czym to się skończyło. Jaką wrodzoną wadę serca miał Cristiano Ronaldo? Czemu Leo Messi nie rósł i przez lata codziennie robił sobie zastrzyki z hormonem wzrostu?

YVETTE ŻÓŁTOWSKA-DARSKA Autorka bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii biografii o piłkarzach dla dzieci. Korespondowała z tatą Leo Messiego. By poznać najbliższą rodzinę Cristiano Ronaldo, poleciała na Maderę. Przeprowadziła wywiady z Robertem Lewandowskim, Wojtkiem Szczęsnym, Michałem Pazdanem i Kamilem Grosickim… Przez wiele lat pracowała w piśmie ELLE, a przez 7 lat była dyrektorem i redaktor naczelną TVN Style. Futbolem zainteresowała się, ponieważ w piłkę grał jej syn. Niektórzy nie chcą z klubu wychodzić do domu 😊 Zapraszamy!

DZIENNIKARSTWO i RAP na wesoło

Zajęcia dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak wygląda praca dziennikarza i warsztat poety. Dowiecie się, jak to się dzieje, że coś Was wciąga bardziej, a coś mniej. Porozmawiacie, o czym są teksty piosenek i o co chodzi raperom. A jak będziecie chcieli, napiszecie wiersz, piosenkę albo… tekst hiphopowy.

prowadzący – KUBA WĘGRZYN Poeta, aktor, dziennikarz i wokalista. Pracował dla TVP Kultura, Polsatu, TVN -u i lokalnej rozgłośni radiowej RDN Małopolska. Gra w filmach fabularnych i spektaklach teatralnych. Publikuje wiersze w pismach papierowych i w sieci. Regularnie zdobywa laury na pojedynkach poetyckich tzw. slamach i konkursach jednego wiersza w całym kraju…

ESCAPE ROOM „LABORATORIUM” i NAUKOWE EKSPERYMENTY

Ratunku, szalony profesor  zamknął mnie w swojej pracowni! Czy uratujesz mi życie?!

Zajęcia nie tylko dla fanów nauki. Czeka na Was spotkanie z elektrycznością, strzelaniem piorunami i włosami, które stają dęba. Wszystko w autentycznym Escape Roomie, gdzie Waszym zadaniem będzie uratować życie uwięzionego tam naukowca. A to i tak tylko początek. Na chętnych czekają potem wszelkiej maści eksperymenty naukowe. 

prowadzący – KRZYSZTOF HANDEL  – MŁODZI ODKRYWCY 

„Przez 7 lat mojego życia współpracowałem z Centrum Nauki Kopernik animując wystawy stałe i prowadząc warsztaty. Od kolejnych 7 lat zajmuję się prowadzeniem warsztatów z eksperymentami dla dzieci w szkołach, przedszkolach, na urodzinach i eventach w ramach mojej firmy Młodzi Odkrywcy. Zagadki? Wyzwania? Emocje? Super klimat? Satysfakcja? To dla mnie słowa – klucze. Bez tego nie ma dobrej zabawy.”

Rezerwujesz datę rozpoczęcia pakietu tygodniowego – 5 dni roboczych, od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18.00 (lub innych dowolnych). Pakiety rozpoczynają się w każdy poniedziałek.

Cena za pakiet na wyłączność za max. 50 dzieci (3h dziennie) -> 12450 PLN netto (pakiet na wyłączność dla danej firmy)

Procedura rezerwacji:

  1. po wysłaniu rejestracji nasz pracownik oddzwoni do ciebie w ciągu kilku godzin
  2. wystawimy i prześlemy fakturę pro forma
  3. ustalamy indywidualnie godziny i terminy zajęć
  4. po opłaceniu aktywujemy zajęcia i wysyłamy link do zajęć ważny np. 7 dni

Dodatkowe informacje

wiek dzieci

10, 11, 12, 13, 14, 15, 9

godziny zajęć

15:00-18:00