ciekawe eksperymenty
dzieci 8-12 lat

39,00 

Eksperymenty z szalonym naukowcem

Zajęcia nie tylko dla fanów nauki. Czeka na Was spotkanie z elektrycznością, strzelaniem piorunami i włosami, które stają dęba. Wszystko w autentycznym Escape Roomie, gdzie Waszym zadaniem będzie uratować życie uwięzionego tam naukowca. A to i tak tylko początek. Na chętnych czekają potem wszelkiej maści eksperymenty naukowe. 

Minimalna ilość osób: 3

ESCAPE ROOM „LABORATORIUM” i NAUKOWE EKSPERYMENTY

Ratunku, szalony profesor  zamknął mnie w swojej pracowni! Czy uratujesz mi życie?! 

Zajęcia nie tylko dla fanów nauki. Czeka na Was spotkanie z elektrycznością, strzelaniem piorunami i włosami, które stają dęba. Wszystko w autentycznym Escape Roomie, gdzie Waszym zadaniem będzie uratować życie uwięzionego tam naukowca. A to i tak tylko początek. Na chętnych czekają potem wszelkiej maści eksperymenty naukowe. 

prowadzący – KRZYSZTOF HANDEL  – MŁODZI ODKRYWCY 

„Przez 7 lat mojego życia współpracowałem z Centrum Nauki Kopernik animując wystawy stałe i prowadząc warsztaty. Od kolejnych 7 lat zajmuję się prowadzeniem warsztatów z eksperymentami dla dzieci w szkołach, przedszkolach, na urodzinach i eventach w ramach mojej firmy Młodzi Odkrywcy. Zagadki? Wyzwania? Emocje? Super klimat? Satysfakcja? To dla mnie słowa – klucze. Bez tego nie ma dobrej zabawy.”

Dodatkowe informacje

godziny zajęć

16:00-16:50

wiek dzieci

10, 11, 12, 8, 9