Dziennikarstwo i RAP na wesoło, mała grupa, 8-12 lat

39,00 

DZIENNIKARSTWO i RAP na wesoło

Zajęcia dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak wygląda praca dziennikarza i warsztat poety. Dowiecie się, jak to się dzieje, że coś Was wciąga bardziej, a coś mniej. Porozmawiacie, o czym są teksty piosenek i o co chodzi raperom. A jak będziecie chcieli, napiszecie wiersz, piosenkę albo… tekst hiphopowy. 

Minimalna ilość osób: 3

DZIENNIKARSTWO i RAP na wesoło

Zajęcia w małej grupie odbywają się przy pomocy laptopa, kamerki i mikrofonu. W małej grupie dzieci mogą się widzieć nawzajem.

  • pełna interaktywność: prowadzący widzi dzieci, rozmawiają, dyskutują, odpowiadają na pytania
  • maksymalnie 18 dzieci w pokoju wirtualnym

Zajęcia dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak wygląda praca dziennikarza i warsztat poety. Dowiecie się, jak to się dzieje, że coś Was wciąga bardziej, a coś mniej. Porozmawiacie, o czym są teksty piosenek i o co chodzi raperom. A jak będziecie chcieli, napiszecie wiersz, piosenkę albo… tekst hiphopowy. 

prowadzący – KUBA WĘGRZYN Poeta, aktor, dziennikarz i wokalista. Pracował dla TVP Kultura, Polsatu, TVN -u i lokalnej rozgłośni radiowej RDN Małopolska. Gra w filmach fabularnych i spektaklach teatralnych. Publikuje wiersze w pismach papierowych i w sieci. Regularnie zdobywa laury na pojedynkach poetyckich tzw. slamach i konkursach jednego wiersza w całym kraju…

Dodatkowe informacje

godziny zajęć

15:00-15:50

wiek dzieci

10, 11, 12, 8, 9