Do it yourself (zajęcia kreatywne, plastyczne) – 6-8 lat

39,00 

Do it yourself (zajęcia kreatywne, plastyczne), czas trwania 50 minut. 

Warsztaty podczas których dziecko samodzielnie wykonuje daną rzecz z pomocą animatora. Może być to rysunek, wyklejanka, rzeźba, ozdoba itp. (nie trzeba nic kupować w sklepie)

Do it yourself (zajęcia kreatywne, plastyczne), czas trwania 50 minut. 

Warsztaty podczas których dziecko samodzielnie wykonuje daną rzecz z pomocą animatora. Może być to rysunek, wyklejanka, rzeźba, ozdoba itp. (nie trzeba nic kupować w sklepie)

Dla dzieci uwielbiających kleić, wycinać, ozdabiać i majsterkować przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć kreatywnych. Doświadczony animator każdego dnia zaproponuje nowy pomysł i poprowadzi dzieci przez wybrany projekt, aż do uzyskania ciekawego efektu. Dodatkowym plusem jest to, że wykorzystamy rzeczy dostępne w każdym domu, bez potrzeby zaopatrywania się w specjalistyczne materiały czy dodatki. Zapraszamy wszystkich miłośników zajęć manualnych 🙂

Czas trwania 50 minut, ilość osób w dużej grupie: do 100 osób, w trakcie zajęć można komunikować się na chacie grupowym, zajęcia prowadzone są także w mniejszej grupie, do 18 osób z wzajemną interakcja lub w grupie na wyłączność.

Dodatkowe informacje

wiek dzieci

6, 7, 8

godziny zajęć

11:00-11:50, 15:00-15:50