Animacje dla dzieci 6-8 lat
1 dzień 3h

99,00 

Animacje do 3h w małej grupie, dla dzieci w wieku 6-8 lat
09:00 – 12:00 lub 13:00 – 16:00

3-godzinne animacje dla dzieci w wieku 6-8 lat. Dużo ruchu i kreatywnych zabaw, śpiewania, tańczenia i rysowania. Komunikacja wideo z animatorami grupy. Codziennie inne wyzwania i zabawy.

Animacje do 3h w małej grupie, dla dzieci w wieku 6-8 lat
09:00 – 12:00 lub 13:00 – 16:00

Zajęcia odbywają się przy pomocy laptopa, kamerki i mikrofonu. W każdej grupie wiekowej jest dwóch doświadczonych animatorów. Zajęcia dostosowane są do danej grupy wiekowej. W grupie 6-8 lat stawiamy na dużo zajęć ruchowych, ale także więcej zajęć rozwojowych. W małej grupie dzieci mogą się widzieć nawzajem. Nad przebiegiem czuwa 2 animatorów, jeden z nich może np. wyciszyć dziecko, gdy jest chwilowo zbyt niesforne 🙂

  • pełna interaktywność: animatorzy widzą dzieci, rozmawiają, śpiewają, tańczą i ćwiczą z dziećmi
  • 3 bloki po 45-minut z krótkimi przerwami na posiłek albo toaletę dla dziecka
  • każdy nowy blok rozpoczyna się o pełnej godzinie, dziecko może dołączyć na dowolne bloki
  • grupa prowadzona równocześnie przez 2 animatorów
  • maksymalnie 18 dzieci w pokoju wirtualnym

Zajęcia i animacje dla naszych dzieci zawierają elementy nauki, rozbudzania ciekawości świata i wyobraźni dzieci. Na zajęciach mogą pojawić się interesujący goście opowiadający o swojej pracy – np. Pan Leśniczy albo Pan Strażak. Zajęcia manualne i kreatywne są dopasowane do grupy wiekowej: dzieci tworzą prace odpowiadające ich rozwojowi, ale równocześnie inspirujące i pobudzające do rozwoju. Zajęcia są rozbudowane o opcje językowe, pojawiają się słówka angielskie.

W jakie zabawy się bawimy? Kilka przykładów:

Przykładowe zajęcia ruchowe:

“Zumba dla najmłodszych”
Zajęcia z animatorami zapewniają dzieciom dużo aktywności fizycznej, tańca i zabawy. Dzieci tańczą, podskakują w rytm muzyki, obserwując i naśladując osobę prowadzącą. 

Animacje ze słówkami po angielsku
Zabawy językowe, nauka poprzez zabawę, podstawy języka angielskiego w przystępnej, atrakcyjnej formie. Nauka nazw części ciała, liczenie  i słówka angielskie w formie piosenek, pokazywania i gier słownych.

Przykładowe gry i zabawy rozwojowe:

  • zajęcia plastyczne (malowanie, wyklejanie, wycinanie, origami, tworzenie dekoracji)
  • karaoke z animatorem, zajęcia muzyczne i aktorskie
  • rozmowy na ciekawe tematy między dziećmi


Zajęcia Do it yourself (zajęcia kreatywne, plastyczne)
to warsztaty podczas których dziecko samodzielnie wykonuje kreatywne prace. Dzieci będą z pomocą animatorów tworzyć własne gry i zabawki. Powstanie między innymi gra zręcznościowa, planszowa, puzzle.

Pojawiają się także goście specjalni, specjaliści w „temacie dnia”, który opowiadają uczestnikom o swojej pracy lub pasji oraz odpowiadają na pytania dzieci. Gościem może być np. Pan Astronom, Pani Pielęgniarka, Pan Dziennikarz itp.

Nie zabraknie również, sprawdzonych i lubianych przez dzieci, zabaw dramowych (scenariusze dramy), ruchowych, zagadek, quizów, wciągających opowieści i różnorodnych zadań plastycznych.

Dodatkowe informacje

godziny zajęć

13:00-16:00, 9:00-12:00

wiek dzieci

6, 7, 8